- JBL
- Ново

Цена
€47 00 / 91 92 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 mm Transducer |
| Режими на звука | Rich Bass |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 19 kHz |
| Изх. мощност, W | 4.8 W RMS |
| Захранване, тип | Li-ion polymer 3.85 Wh |
| Живот на батерията, часове | Music play time: up to 8 hours (dependent on volume level and audio content); Battery charge time: 3 hours (5 V 1 A) |
| Водоустойчивост | IP68 waterproof and dustproof |
| Размери, mm | 101 x 77.4 x 43 mm |
| Тегло, g | 230 g |
| Цвят | Purple |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | Да |
| Микрофон | Не |
| Интерфейс | USB type C |
| Цвят | Purple |
| Bluetooth | Да |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | Да |
| Подкатегория | Speakers |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Размер на високоговрителя, mm | 4 |
| Тегло | 0.32кг |
JBL GO 5 PUR – Водоустойчив и удароустойчив преносим високоговорител
Вземи музиката си навсякъде с JBL GO 5 PUR. Този здрав и компактен високоговорител е водоустойчив и удароустойчив, така че можеш да се наслаждаваш на кристално чист JBL Pro Sound на открито или на закрито. С вграден клип и до 6 часа възпроизвеждане, той е идеалният спътник за приключения.
Ключови Предимства
- Водоустойчив и удароустойчив — Клас на защита IP67 позволява потапяне във вода и издържа на случайни удари, което го прави идеален за басейн, туризъм или пътуване.
- JBL Pro Sound — Въпреки малкия си размер, GO 5 осигурява изненадващо богат и ясен звук с мощни баси.
- Преносим дизайн — Лек и с вграден клип, можеш да го закачиш на раница или колан за музика в движение.
- Вграден клип и ремък — Закрепи високоговорителя към екипировката си за удобно носене.
- Безжично Bluetooth предаване — Стриймвай от всяко Bluetooth устройство и осъществявай разговори с вградения шумопотискащ говорител.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | Моно |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) | 5 W |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Лилав |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 20 kHz |
| Bluetooth версия | 5.3 |
| Включен субуфер | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Преносими |
Какво има в кутията
- Високоговорител JBL GO 5 PUR
- USB-C кабел за зареждане
- Бързо ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











